Oferta - Zrębki wędzarnicze Z.P.H.U. "BĄK" producent zrębków wędzarniczych

Oferta


Nasza firma jest producentem atrakcyjnych cenowo, wysokiej jakości materiałów wędzarniczych z drewna liściastego (również owocowego). Specjalizujemy się w produkcji zrębków wędzarniczych.
Wysoka jakość naszych wyrobów została potwierdzona POZYTYWNĄ OPINIĄ Instytutu Przemysłu Mięsnego i Tłuszczowego w Warszawie.
ZRĘBKI O WYMIARACH 2-4

ZRĘBKI O WYMIARACH 4-10
ZRĘBKI O WYMIARACH 8-14
ZRĘBKI O WYMIARACH 10-20
DREWNO UŻYWANE  DO PRODUKCJI KLOCÓW I ZRĘBKÓW WĘDZARNICZYCH
KLOC WĘDZARNICZY - POSIADAMY WSZYSTKIE WYMIARY
DREWNO UŻYWANE  DO PRODUKCJI KLOCÓW I ZRĘBKÓW WĘDZARNICZYCH


Drewno użyte do produkcji zrębków wędzarniczych jest pozyskiwane z drewna pełnowartościowego posiadającego certyfikat jakości, starannie selekcjonowane i poddawane stosowanemu przez nas procesowi technologicznemu. Rozdrobnione zrębki są pozbawiane pyłów i frakcjowane w zależności od granulacji. Wszystko to zapewnia wysoką jakość gotowego wyrobu, uzyskanie żądanych parametrów stosownie do wymogów określonych typów dymogeneratorów gwarantuje, że produkt jest absolutnie wolny od jakichkolwiek zanieczyszczeń, substancji obcych czy chemikaliów.
Tak przygotowane zrębki dostarczamy szybko i terminowo w odpowiednich opakowaniach - workach jutowych - w zależności od preferencji Klienta. Zrębki wędzarnicze są o odpowiedniej wilgotności.

W razie potrzeby zapewniamy również doradztwo technologiczne.

Dlaczego do wędzenia nie warto stosować zrębków niższej jakości?
  1. Duża wilgotość, którą zawierają powoduje procesy gnilne w drewnie i powstawanie przykrego zapachu przenoszonego potem wraz z dymem, co ma negatywny wpływ na jakość wędzonek.
  2. Wysoka zawartość wody skutkuje wytwarzaniem pary wodnej i w konsekwencji dym wędzarniczy jest wymywany
  3. Dochodzi wtedy również do zintensyfikowanego wytwarzania smoły, której usuwanie jest bardziej uciążliwe.
Należy stosować całkowicie naturalne, atrakcyjne cenowo, wysokiej jakości zrębki wędzarnicze o pewnym pochodzeniu, o optymalnie niskiej wilgotności oraz odpowiednio wysokiej zawartości naturalnych związków aromatycznych, które będą gwarantem powtarzalnego procesu wędzenia i uzyskania najlepszego produktu wędzonego.

Życzymy jak najlepszych rezultatów wędzenia z użyciem naszych zrębków wędzarniczych.
Pozdrawiam
Krzysztof Bąk